Contact

Voor algemene vragen voor, of opmerkingen en suggesties over Okie Dokie Dorp kun je mailen naar: info@okiedokiedorp.nl.

Femke Borghuis femke@okiedokiedorp.nl
Coördinatie, Beveiliging, Technische dienst, Vergunningen & EHBO.

Hanneke van Bronkhorsthanneke@okiedokiedorp.nl
Keet, Financiën, Pers, Schmink & Knappe koppen, Redactie & Handenarbeid.

Roos Weijers – roos@okiedokiedorp.nl
Kinderen & Vrijwilligers.

Corné Loermans – corne@okiedokiedorp.nl
Faciliteiten, Achterveld, Foto’s, Muziektheater, Website & Social Media.

Jorg van de Water jorg@okiedokiedorp.nl
Camping, Magazijn, Programmagroep, Chillhut, Beheer opslag & Materialen.

Wesley Dinnissen wesley@okiedokiedorp.nl
Hout, Lab tent, Beheer materialen, Centrale figuren, Decor, Catering, Keuken & Kindercafe.

Hans de Jong  hans@okiedokiedorp.nl
Sponsoring.