Contact

Voor algemene vragen voor, of opmerkingen en suggesties over Okie Dokie Dorp kun je mailen naar: info@okiedokiedorp.nl.

Femke Borghuis femke@okiedokiedorp.nl
Coördinatie, Beveiliging, Technische dienst, Vergunningen, EHBO, Catering, Keuken & Kindercafe.

Hanneke van Bronkhorsthanneke@okiedokiedorp.nl
Keet, Financiën, Media, Schmink & Knappe koppen, Redactie & Handenarbeid.

Roos Weijers – roos@okiedokiedorp.nl
Kaartverkoop, Vrijwilligers.

Corné Loermans – corne@okiedokiedorp.nl
Faciliteiten, Achterveld, Foto’s, Muziektheater, Website & Social Media.

Jorg van de Water jorg@okiedokiedorp.nl
Camping, Programmagroep, Beheer opslag & Magazijn.

Wesley Dinnissen wesley@okiedokiedorp.nl
Hout, Beheer materialen, Centrale figuren & Decor.

Patrick Ariëns  patrick@okiedokiedorp.nl
Sponsoring.